Organizuojami mokymai socialinių paslaugų srities darbuotojams „Teisiniai aspektai ir asmens duomenų apsauga socialiniame darbe“

2019 m. gegužės 24 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie socialinės apsaugos ir darbo  ministerijos užsakymu, UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ šių metų birželio 3, 10, 12 ir 13 dienomis vykdys profesinės kompetencijos tobulinimo mokymus „Teisiniai aspektai ir asmens duomenų apsauga socialiniame darbe“. Mokymų tikslas - suteikti žinių socialinių paslaugų srities darbuotojams apie teisės aktų hierarchiją ir jos rūšis, teisės aktų registro ir teisės aktų informacinės sistemos praktinį naudojimą, socialinio darbo veiklos ir socialinių paslaugų teisinį reglamentavimą bei apie asmens duomenų apsaugą socialiniame darbe.  

Mokymai vyks keturiuose Lietuvos miestuose tokiomis datomis:

  • birželio 3 d., Panevėžys, viešbutis „Romantic“, Kranto g. 24;
  • birželio 10 d.,  Klaipėda, viešbutis „Amberton“, Naujojo sodo g. 1;
  • birželio 12 d., Vilnius, viešbutis „Ecotel“, Slucko g. 8;
  • birželio 13 d., Kaunas, viešbutis „Perkūno namai“, Perkūno al. 61.

Išklausius 8 ak. val. mokymus jų dalyviams bus įteikiami profesinės kompetencijos tobulinimo pažymėjimai.

Registruotis į mokymus prašome el. paštu sigute@ekt.lt, nurodant vardą, pavardę, įstaigos pavadinimą, pareigas, kontaktinę informaciją ne vėliau kaip likus 10 d. iki mokymų pradžios. Kilus klausimams skambinti – Sigutei Litvinienei, tel.: 8 655 52135.

Tiksli dienotvarkė ir kvietimas į mokymus bus išsiųsti užsiregistravusiems dalyviams ne vėliau kaip likus 5 darbo dienoms iki mokymų pradžios.