Baigti vykdyti mokymai „Socialinių paslaugų srities darbuotojų dilemos, atliekant asmens gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus savarankiškai ar naudojantis pagalba konkrečiose srityse vertinimus“

2018 m. gruodžio 10 d.

Baigti vykdyti mokymai  „Socialinių paslaugų srities darbuotojų dilemos, atliekant asmens gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus savarankiškai ar naudojantis pagalba konkrečiose srityse vertinimus“

 

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos šių metų lapkričio 15, 16, 28 ir 30 dienomis Kaune, Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje organizavo 8 akademinių valandų trukmės mokymus socialinių paslaugų srities darbuotojams tema „Socialinių paslaugų srities darbuotojų dilemos, atliekant asmens gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus savarankiškai ar naudojantis pagalba konkrečiose srityse vertinimus“. Mokymus vykdė jungtinės veiklos pagrindu veikiantys UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“ ir IĮ „Darnios asmenybės studija“.

Mokymų tikslas buvo pagilinti socialinių paslaugų srities darbuotojų žinias apie teisinio reglamentavimo, įstatyminės bazės pritaikomumą vertinant asmenų gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus savarankiškai ar naudojantis pagalba konkrečiuose srityse. Taip pat tobulinti darbuotojų kompetencijas atliekant asmenų vertinimo procesą, pasirenkant tinkamus vertinimo būdus, metodus, bei gebėti rasti sprendimus nagrinėjant sudėtingas situacijas.

Mokymuose dalyvavo 91 socialinių paslaugų srities darbuotojas iš socialinių paslaugų centrų, psichikos sveikatos centrų ir kitų organizacijų. Mokymų dalyviai tiek mokymus, ties lektorės Raimondos Šoparienės kompetenciją bei mokėjimą perteikti žinias klausytojams įvertino labai gerai.