Organizuojami teminiai vaikų dienos centrų darbuotojų, tiesiogiai dirbančių su vaikais, mokymai

2017 m. rugsėjo 28 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), bendradarbiaudamas su VšĮ Šeimos santykių institutu ir VšĮ „Nacionalinis mokymų centras“, kviečia vaikų dienos centrų darbuotojus į 2-jų dienų (16 akademinių valandų) trukmės teminius vaikų dienos centrų darbuotojų, tiesiogiai dirbančių su vaikais, mokymus, vyksiančius visoje Lietuvoje.

 

Vaikų dienos centrų darbuotojai savo darbe susiduria tiek su kasdienėmis, įprastomis situacijomis, tiek su įvairiais iššūkiais. Iššūkiams įveikti būtina sukaupti įvairių žinių ir įgūdžių.

2017 metais organizuojamiems mokymams parengta 2-jų dienų (16 akademinių valandų) programa, kuri orientuota į žinias ir įgūdžius apie vaikų ugdymo iššūkius ir pagalbą vaikams, turintiems specialiųjų poreikių, vaikų pyktį ir agresiją, pykčio valdymą, vaikų socialinių įgūdžių ugdymą (bendravimo įgūdžių, atsakomybės už savo gyvenimą, kūną ir elgesį, ypač kibernetinėje erdvėje, bendruomeniškumo ir pilietiškumo ugdymą, jo būdus ir formas), šeimų ankstyvųjų krizių nustatymą ir nuo ko priklauso šeimos gebėjimas spręsti krizines situacijas, taip pat apie vaikų, patyrusių smurtą, įvertinimą ir darbuotojų vaidmenį pagalbos teikimo procese.

 

Mokymų trukmė: 16 akademinių valandų (iš jų teorinis mokymas – 6 akademinės valandos, praktinis mokymas – 10 akademinių valandų).

Mokymai skirti vaikų dienos centrų darbuotojams, tiesiogiai dirbantiems su vaikais. Dalyvių skaičius ribotas. Jei jūsų mieste mokymų vietos bus užimtos, yra galimybė dalyvauti kituose miestuose vykstančiuose mokymuose.

Mokymai vyks Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos, Vilniaus miestuose.

Mokymus ves VšĮ Šeimos santykių instituto lektoriai.

 

Mokymų datos:

Utena - 2017 m. spalio 12-13 d.

Telšiai – 2017 m. lapkričio 23-24 d.

Marijampolė - 2017 m. spalio 26-27 d.

Tauragė - 2017 m. lapkričio 2-3 d.

Vilnius - 2017 m. lapkričio 2-3 d.

Alytus - 2017 m. lapkričio 9-10 d.

Šiauliai - 2017 m. lapkričio 15-16 d.

Klaipėda - 2017 m. lapkričio 16-17 d.

Panevėžys - 2017 m. lapkričio 23-24 d.

Kaunas - 2017 m. lapkričio 30 d. – gruodžio 1 d.

Konkreti mokymų vieta kiekviename iš miestų bus išsiunčiama į mokymus užsiregistravusiems dalyviams.

 

Mokymai yra nemokami (dalyviai patys turi apsimokėti tik atvykimo į seminarus ir grįžimo išlaidas). Išklausius mokymus bus išduodami mokymų dalyvio pažymėjimai. Mokymai finansuojami Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skirtomis valstybės biudžeto lėšomis.

 

Departamento vardu maloniai kviečiame deleguoti Jūsų institucijos atstovą (-us) dalyvauti mokymuose ir registruotis pagal žemiau pateiktą registracijos tvarką. Atkreipiame dėmesį, kad dalyvių skaičius yra ribotas.

 

Registracijos tvarka: išankstinė registracija vykdoma tik internetiniame tinklalapyje pagal nuorodą http://nmcentras.lt/renginiu-kategorijos/kiti-renginiai/ pasirinkus tinkančią datą ir miestą. Registracija stabdoma susirinkus 25 dalyvių grupei. Jūsų registracija bus patvirtinta VšĮ „Nacionalinis mokymų centras“ mokymų organizatoriaus skambučiu ir elektoriniu laišku iki mokymų likus ne mažiau kaip 3 dienoms.

 

Su darbotvarke galite susipažinti čia.

 

Iki malonaus susitikimo!