Šeimos kortelė – jau ir jūsų išmaniajame telefone

2020 m. gegužės 19 d.

Nuo šiol į savo išmanųjį įrenginį galite atsisiųsti Šeimos kortelės programėlę. Joje galite turėti asmeninę ar jūsų šeimai skirtą virtualią Šeimos kortelę. Virtuali kortelė yra papildoma, bet lygiavertė fizinei kortelei – galima naudotis visomis siūlomomis nuolaidomis.

Ir dar daugiau – programėlėje esančiame žemėlapyje patogu pasižiūrėti, kokios nuolaidos su šia kortele siūlomos arčiausiai jūsų, taip pat – sekti, kiek kartų pasinaudojote suteikiamomis nuolaidomis.

Koronavirusas Covid-19 globos įstaigose

2020 m. gegužės 15 d.

Socialinės globos įstaigose visoje Lietuvoje rūpinamasi apie 13,3 tūkst. garbingo amžiaus ir negalią turinčių gyventojų. Užklupus koronaviruso pandemijai šioms įstaigoms teko sudėtinga užduotis – visapusiškai apriboti galimą COVID-19 plitimą, mat jis kelia didelę riziką globotiniams, o darbuotojai yra vieninteliai su išoriniu pasauliu kontaktuojantys asmenys, todėl apsaugoti būtina visus.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įvairaus pavaldumo socialinės globos įstaigoms perdavė asmeninių apsaugos priemonių, globos namų gyventojai ir darbuotojai yra periodiškai tiriami, įstaigas konsultuoja ir rekomendacijas teikia epidemiologai.

 

Rekomendacijos socialinės globos įstaigoms karantino metu

2020 m. gegužės 8 d.

Karantinas Lietuvoje paskelbtas kovo 16 dieną, tačiau dar vasario mėnesio pabaigoje ministerijos pavaldumo socialinės globos įstaigoms buvo pateiktos rekomendacijos riboti globotinių lankymą, laikytis bendrų higienos reikalavimų, nedelsiant imtis veiksmų, jei kuriam iš globotinių ar darbuotojų pasireikštų koronaviruso simptomai.

Nors gyventojų lankymas šiose įstaigose griežtai uždraustas, tačiau personalas turi užtikrinti kitas galimybes globotiniams pabendrauti su artimaisiais – telefonu ar vaizdo priemonėmis.

Socialiniai darbuotojai bei individualios priežiūros personalas gali tobulintis nuotoliniu būdu

2020 m. balandžio 27 d.

Socialiniai darbuotojai ir individualios priežiūros personalas karantino laikotarpiu savo profesinę kompetenciją turi galimybę tobulinti nuotoliniu būdu pagal Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie SADM direktoriaus įsakymu patvirtintas socialinių darbuotojų profesinės kompetencijos tobulinimo programas bei įžangines individualios priežiūros personalo profesinės kompetencijos tobulinimo programas.  

Gražių šv. Velykų!!!

2020 m. balandžio 10 d.

Lai artėjančių šv. Velykų laukimas, pavasario saulė, šiluma, bundanti gamta pripildo Jūsų namus ir širdis lengvumo, ramybės, džiugesio, prasmės pajautimo, nuoširdaus juoko, noro kurti ir mėgautis kiekviena Jums dovanota diena!