COVID-19 atvejai socialinės globos įstaigose

2020 m. lapkričio 20 d.

Socialinės globos įstaigose visoje Lietuvoje rūpinamasi apie 13,3 tūkst. garbingo amžiaus ir negalią turinčių gyventojų. Lietuvoje iš viso yra 208 socialinės globos įstaigos, bet socialinės globos paslaugas šiuo metu teikia 199 įstaigos. 

Pateikiame nuolat atnaujinamą STATISTIKĄ APIE SITUACIJĄ SOCIALINĖS GLOBOS ĮSTAIGOSE. 

Skelbiame pareiškėjų sąrašą, kurių subsidijų paraiškos, skirtos finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas, yra finansuotos

2020 m. lapkričio 18 d.

Pagalbos priemonei numatyta skirti valstybės biudžeto lėšų suma – 2 000 000 Eur valstybės biudžeto lėšų.

Šiuo metu jau paskirstyta visa valstybės biudžeto lėšų suma, skirta įmonių subsidijoms, tačiau finansuotų įmonių sąrašas dar bus pildomas, nes dalis anksčiau gautų paraiškų šiuo metu baigiamos vertinti.  

Sąrašą rasite ČIA.

Nevyriausybinėms organizacijoms paskirstytos visos subsidijų lėšos, skirtos kompensuoti dėl COVID-19 atsiradusias neplanuotas išlaidas

2020 m. lapkričio 17 d.

Beveik 700 nevyriausybinių organizacijų pasinaudojo valstybės parama, skirta kompensuoti dėl koronaviruso pandemijos atsiradusias neplanuotas išlaidas. Iš viso nevyriausybinės organizacijos pasidalijo 2 mln. eurų. Priklausomai nuo įmonės metinių pajamų dydžio, nukentėjusios nevyriausybinės organizacijos galėjo prašyti  nuo 500 šimtų iki 10 tūkst. eurų dydžio subsidijos.

„Didelės dalies nevyriausybinių organizacijų veikla yra susijusi su labiausiai pažeidžiamais žmonėmis, todėl pandemijos metu stipriai išaugo teikiamų socialinių paslaugų poreikis. O taip pat pasikeitė ir jų pobūdis: organizacijoms teko pirkti asmens apsaugos priemones, padidėjo darbuotojų darbo krūvis, išsiplėtė savanorių tinklas, todėl buvo patirtos papildomos išlaidos“, – sako Socialinių paslaugų priežiūros departamento direktorius Alvydas Masiulis.

Subsidijų paraiškų, skirtų finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas, registras

2020 m. lapkričio 13 d.

Skelbiame subsidijų paraiškų, skirtų finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas, registrą.

Registrą rasite ČIA.

Kviečiame sudalyvauti apklausoje dėl asmenų su negalia paslaugų ir priemonių poreikio bei informacijos apie galimą gauti pagalbą prieinamumo

2020 m. lapkričio 12 d.

„Kurk Lietuvai“ įgyvendina projektą, kuriuo siekiama paskatinti asmenų su negalia užimtumą Lietuvos darbo rinkoje, didinat valstybės numatytų priemonių ir paslaugų prieinamumą.
Nuorodą į apklausą rasite ČIA.