Kvietimas į mokymus

2019 m. lapkričio 25 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ organizuoja mokymus tema Pagalba priimant sprendimus psichikos ir/arba proto negalią ar sutrikimus turintiems žmonėms.

Šių metų lapkričio 18–20 d. trijuose Lietuvos regionuose organizuota konferencija–seminaras „Padėkime atrasti namus iš naujo“

2019 m. lapkričio 25 d.

Šių metų lapkričio 18–20 d.Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kartu su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, trijuose Lietuvos regionuose surengė konferenciją-seminarą „Padėkime atrasti namus iš naujo“, kurio tikslas – suteikti darbuotojams ir organizacijoms, dirbančioms su užsieniečiais, gavusiais prieglobstį Lietuvoje, žinių ir patirčių, remiantis tikromis žmonių istorijomis, atskleisti, su kokiais iššūkiais ir išgyvenimais susiduria atvykėliai, priversti ne savo noru pritapti kitose valstybėse, nes jų išgyvenimai, lūkesčiai ir baimės atvers problemas, apie kurias nesusimąstoma, tačiau kurios migrantų integracijos procese itin reikšmingos, o jų savalaikis ir nuoseklus sprendimas integracijos procesą padės paversti efektyvesniu ir natūralesniu.

Projektų atranka: Specializuotos pagalbos centrų projektų 2020–2021 metais konkursas

2019 m. lapkričio 21 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2019 m. lapkričio 21 d. gavo Specializuotos pagalbos centrų projektų konkursui teiktą projekto paraišką atrankai atlikti. Skelbiame gautos paraiškos registrą.

Projektų atranka: Projektų, skirtų nevyriausybinių organizacijų paslaugoms globėjams (rūpintojams), įtėviams, budintiems globotojams, šeimynų dalyviams, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

2019 m. lapkričio 20 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2019 m. lapkričio 20 d. gavo Projektų, skirtų nevyriausybinių organizacijų paslaugoms globėjams (rūpintojams), įtėviams, budintiems globotojams, šeimynų dalyviams, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atestuotiems asmenims, globos centrų darbuotojams, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojams teikti, vaiko globai (rūpybai) šeimoje ir įvaikinimui viešinti konkursui teiktų projektų paraiškas atrankai atlikti (iš viso 11 paraiškų). Skelbiame gautų paraiškų registrą.

Projekto "Pakeliui į Lietuvą" įgyvendinimo konferencija

2019 m. lapkričio 18 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendindamas Politinių kalinių ir tremtinių bei jų šeimos narių sugrįžimo į Lietuvą 2018 – 2020 metų veiksmų planą šių metų lapkričio 3 – 6 dienomis inicijuoja projektą ,,Pakeliui į Lietuvą" ir 2019 m. lapkričio 4 d. pirmadienį, Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekse organizavo įgyvendinimo konferenciją.