Skelbiame pareiškėjų sąrašą, kurių subsidijų paraiškos, skirtos finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas, yra finansuotos

2020 m. rugpjūčio 4 d.

Pagalbos priemonei numatyta skirti valstybės biudžeto lėšų suma – 2 000 000 Eur valstybės biudžeto lėšų. Kvietimas teikti paraiškas galioja iki to momento, kai pagal gautas subsidijų paraiškas bus paskirstyta visa subsidijų paraiškoms finansuoti bendrai skiriama valstybės biudžeto lėšų suma, bet ne ilgiau kaip iki 2020 m. gruodžio 31 d. Šiai dienai yra paskirstyta 712 020,3 Eur valstybės biudžeto lėšų.

Kviečiame susipažinti su pareiškėjų, kurių subsidijų paraiškos, skirtos finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas, atitiko nustatytus kriterijus ir yra finansuotos. 

Sąrašą rasite ČIA.

Subsidijų paraiškų, skirtų finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas, registras

2020 m. rugpjūčio 4 d.

Skelbiame subsidijų paraiškų, skirtų finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas, registrą.

Registrą rasite ČIA.

Pradedamas vykdyti projektas „Savivaldybių kompetencijų didinimas teikiant paslaugas trečiųjų šalių piliečiams“

2020 m. liepos 31 d.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kartu su partneriais Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestų bei Akmenės ir Jonavos rajonų savivaldybių administracijomis ir papildomu partneriu VŠĮ Diversity Development Group pradeda įgyvendinti projektą „Savivaldybių kompetencijų didinimas teikiant paslaugas trečiųjų šalių piliečiams“ (toliau – Projektas).

Projekto tikslas – stiprinti integracijos paslaugų trečiųjų šalių piliečiams teikimą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių miestų, Jonavos bei Akmenės rajonų savivaldybėse.

 

Vienkartinių išmokų lėšos rytoj pasieks savivaldybes, o iki liepos pabaigos – ir gavėjus

2020 m. liepos 22 d.

Siekiant sumažinti neigiamus ekonominius ir socialinius COVID-19 pandemijos padarinius, visi vaikai, gaunantys vaiko pinigus, iki liepos 31 dienos gaus papildomą vienkartinę išmoką, – 120 arba 200 eurų. 

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie SADM  šiuo metu į visų savivaldybių  sąskaitas perveda lėšas, skirtas vienkartinei išmokai šeimoms, auginančioms vaikus (įvaikius), ir vaikams, netekusiems tėvų globos mokėti.

 Vienkartinės išmokos mokamos iš valstybės biudžeto. 120 eurų išmoką gaus apie 374,1 tūkst. vaikų, o 200 eurų – 133,6 tūkst.

Vaikų dienos centrams dėl karantino skirta papildomai lėšų

2020 m. liepos 2 d.

Lietuvoje veikia 426 vaikų dienos centrai. Juose pasirūpinama vaikais: jie gauna karšto maisto, gali paruošti pamokas, su jais dirba socialiniai darbuotojai, vykdomi įvairūs edukaciniai užsiėmimai.

Valstybė remia vaikų dienos centrų veiklą ir plėtrą - 2020 m. buvo skirta 5,8 mln. Eur, o dėl karantino - dar 272,9 tūkst. Eur.